C1E-96.000-8-1216-X2-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C1E-96.000-8-1216-X2-R |
Leírás | CRYSTAL 96MHZ 8PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 96 MHz ±12ppm kristály 8pF 20 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C1E-96.000-8-1216-X2-R modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 8pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 20 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 105°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 96 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvenciastabilitás ±16ppm | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciatűrés ±12ppm | Max. magasság (beültetve) 0,020" (0,50mm) |