C1E-96.000-8-1216-X2-R
DigiKey raktári szám
3997-C1E-96.000-8-1216-X2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C1E-96.000-8-1216-X2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C1E-96.000-8-1216-X2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1E-96.000-8-1216-X2-R
Leírás
CRYSTAL 96MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
96 MHz ±12ppm kristály 8pF 20 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1E-96.000-8-1216-X2-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
96 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±16ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±12ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)