C1E-40.000-8-1030-A-X2-R
DigiKey raktári szám
3997-C1E-40.000-8-1030-A-X2-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C1E-40.000-8-1030-A-X2-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C1E-40.000-8-1030-A-X2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1E-40.000-8-1030-A-X2-R
Leírás
UWB CRYSTAL, 2016, 40.000MHZ, 8P
Részletes leírás
40 MHz ±10ppm kristály 8pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
C1E-40.000-8-1030-A-X2-R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
40 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
8pF