C1E-32.000-8-1550-A-X1-R
DigiKey raktári szám
3997-C1E-32.000-8-1550-A-X1-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C1E-32.000-8-1550-A-X1-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C1E-32.000-8-1550-A-X1-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1E-32.000-8-1550-A-X1-R
Leírás
CRYSTAL, 1612, 32.000MHZ, 8PF, S
Részletes leírás
32 MHz ±15ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
C1E-32.000-8-1550-A-X1-R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
32 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
8pF