C1E-25.000-20-2030-R
DigiKey raktári szám
3997-C1E-25.000-20-2030-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C1E-25.000-20-2030-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C1E-25.000-20-2030-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1E-25.000-20-2030-R
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±20ppm kristály 20pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
C1E-25.000-20-2030-R modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)