C1E-24.000-8-1050-A-X1-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | C1E-24.000-8-1050-A-X1-R |
Leírás | CRYSTAL, 1612, 24.000MHZ, 8PF, S |
Gyártói standard átfutási idő | 11 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 24 MHz ±10ppm kristály 8pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | C1E-24.000-8-1050-A-X1-R modellek |
Kategória | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 80 Ohms |
Gyrt. | Működés Alap |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 24 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvenciastabilitás ±50ppm | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Max. magasság (beültetve) 0,020" (0,50mm) |
Terhelő kapacitás 8pF |