C1E-16.000-10-1520-X-R
DigiKey raktári szám
3997-C1E-16.000-10-1520-X-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3997-C1E-16.000-10-1520-X-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
3997-C1E-16.000-10-1520-X-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C1E-16.000-10-1520-X-R
Leírás
UWB CRYSTAL, 2016, 16.000MHZ, 10
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz ±15ppm kristály 10pF 120 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C1E-16.000-10-1520-X-R modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
120 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
16 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±20ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)