SVL1CM331GCRE00REX15
DigiKey raktári szám
3222-SVL1CM331GCRE00REX15TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3222-SVL1CM331GCRE00REX15CT-ND - Vágott szalag (CT)
3222-SVL1CM331GCRE00REX15DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Aishi Capacitors (Hunan Aihua Group
Gyártói cikkszám
SVL1CM331GCRE00REX15
Leírás
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 16 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 10000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
10000 óra / 105°C
Gyártó
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
univerzális
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,512" (13,00mm)
Típus
Polimer
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Kapacitás
330 µF
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±20%
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Névleges feszültség
16 V