ATS-TEC62-355-232
DigiKey raktári szám
684-ATS-TEC62-355-232-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS-TEC62-355-232
Leírás
TEM SQUARE 62.00MM L X 62.00MM W
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 361,0W / 27°C 40 A 80°C
Kategória
Delta Tmax / Th
68°C / 27°C
Gyártó
Advanced Thermal Solutions Inc.
Magasság
4,50mm
Sorozat
Fokozatok száma
1
Csomagolás
Doboz
Max. áram
40 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
15.4 V
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Ellenállás
300 mOhms
Méretek
Négyzet - 62.00mm H. x 62.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
80°C
Qmax / Th
361,0W / 27°C