RF12-05A-T-00-50-G-T/R megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adam Tech
Raktáron: 682
Adatlap
Ehhez nincs kép: RF12-05A-T-00-50-G-T/R
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RF12-05A-T-00-50-G-T/R
DigiKey raktári szám
2057-RF12-05A-T-00-50-G-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF12-05A-T-00-50-G-T/R
Leírás
MMCX JACK STR PCB 50 6GHZ BRS BO
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MMCX csatlakozó aljzat, aljzat 50ohm Áramköri lap szélére szerelt, Kivágás; felületszerelt forraszanyag
Kategória
Max. frekvencia
6 GHz
Gyrt.
Csatlakozó aljzatok száma
1
Sorozat
Tulajdonságok
A típusú
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Ház színe
fehér
Alkatrész státusza
Aktív
Középső érintkező anyaga
Berillium-réz
Csatlakozási szabvány
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozó típusa
aljzat, aljzat
Ház bevonata
arany
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Középső érintkező bevonata
arany
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
Poli(tetrafluoretilén) (PTFE)
Impedancia
50ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Rögzítés módja
Áramköri lap szélére szerelt, Kivágás; felületszerelt
Névleges feszültség
170 V