PH2RA-40-UA
DigiKey raktári szám
2057-PH2RA-40-UA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PH2RA-40-UA
Leírás
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 40 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PH2RA-40-UA modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,197" (5,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
250VAC