MHR-40-HUAL
DigiKey raktári szám
2057-MHR-40-HUAL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHR-40-HUAL
Leírás
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 40 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,142" (3,60mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,331" (8,40mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Tálca
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250VAC