M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
DigiKey raktári szám
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RCT-ND - Vágott szalag (CT)
2057-M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
M2-A1-67-R-SMT-4.10-KB-T/R
Leírás
CONN M.2 FMALE 67POS 0.020 GOLD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
67 Pozíció anya csatlakozó M.2 (NGFF) Mini kártya arany 0,020" (0,50mm) fekete
Kategória
Tulajdonságok
kártyavezető, kódolt
Gyártó
Adam Tech
Rögzítés módja
Felületszerelt, derékszögű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés
forraszanyag
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Kártya típusa
M.2 (NGFF) Mini kártya
Érintkező bevonata
arany
Típus
anya
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Pozíciók száma
67
Szín
fekete
Kártya vastagsága
0,031" (0,79mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)