HPH2-A-10-UA-SMT
DigiKey raktári szám
2057-HPH2-A-10-UA-SMT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HPH2-A-10-UA-SMT
Leírás
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 10 position 0,050" (1,27mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HPH2-A-10-UA-SMT modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,118" (3,00mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,039" (1,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges feszültség
250VAC