ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
DigiKey raktári szám
2057-ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2057-ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-CT-ND - Vágott szalag (CT)
2057-ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESMC-F-20-SGS-SMT-A-PP-T/R
Leírás
CONN RCPT VERT SMT 20POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,050" (1,27mm) Felületszerelt arany
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,246" (6,25mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Magasság csatlakozópárral együtt
8mm, 9,5mm, 11,1mm
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place, forrasztásos rögzítés
Raszter (párosított rész)
Névleges áram (Amper)
1,2A
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
0,050" (1,27mm)