DML-24-A-H-T-A
DigiKey raktári szám
2057-DML-24-A-H-T-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DML-24-A-H-T-A
Leírás
CONN HEADER R/A 24POS 3MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 24 position 0,118" (3,00mm)
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
rögzítőperem
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,270" (6,86mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sorok száma
2
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V