DML-12-A-V-T-SMT-BL-PP-T/R
DigiKey raktári szám
2057-DML-12-A-V-T-SMT-BL-PP-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
DML-12-A-V-T-SMT-BL-PP-T/R
Leírás
CONN HEADER SMD 12POS 3MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 12 position 0,118" (3,00mm)
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
rögzítőperem
Sorozat
Szigetelés magassága
0,390" (9,91mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
5A (AC/DC)