DML-12-A-V-T-A
DigiKey raktári szám
2057-DML-12-A-V-T-A-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DML-12-A-V-T-A
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 3MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,118" (3,00mm)
Kategória
Rögzítés módja
rögzítőperem
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,390" (9,91mm)
Csomagolás
Tasak
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-45°C ~ 125°C
Sortávolság (párosított rész)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
fekete
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
Huzalméret szerint változik
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250V