DB25-ST-1-BL-JS
DigiKey raktári szám
2057-DB25-ST-1-BL-JS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DB25-ST-1-BL-JS
Leírás
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DB25-ST-1-BL-JS modellek
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez)
Névleges feszültség
250VAC
Pozíciók száma
Szín
fekete
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Rögzítés módja
Érintkező anyaga
sárgaréz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C