DA15-PL-24
DA15-PL-24
DA15-PL-24
DigiKey raktári szám
2057-DA15-PL-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DA15-PL-24
Leírás
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 Pozíció D-Sub dugó, tűsorok csatlakozó
Kategória
Csatlakozóház anyaga, bevonata
Acél, ónbevonatú
Gyrt.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Csomagolás
Tálca
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges áram (Amper)
3A
Csatlakozási szabvány
Hátlaptól mért távolság
0,319" (8,10mm)
Csatlakozó típusa
dugó, tűsorok
Tulajdonságok
rögzítőpecek (panelhez), földelőhornyok
Pozíciók száma
Névleges feszültség
250VAC
Sorok száma
2
Szín
fekete
Rögzítés módja
Dielektrikum anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Csatlakozó mérete, tűkiosztása
2 (DA, A)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Perem kialakítása
ház/csatlakozóház (4-40)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C