CG-M-M16-1.5
DigiKey raktári szám
2057-CG-M-M16-1.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CG-M-M16-1.5
Leírás
CABLE GLAND 4-8MM M16 BRASS
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tömszelence sárgaréz, nikkelezett M16x1.5 ezüst
Kategória
Menettípus
M16x1.5
Gyártó
Adam Tech
Menethossz
0,315" (8,00mm)
Csomagolás
Tasak
Panelfurat mérete
0,630" (16,0mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Anyag
sárgaréz, nikkelezett
Típus
Tömszelence
Szín
ezüst
Min. külső kábelátmérő
0,157" (4,00mm)
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Max. külső kábelátmérő
0,315" (8,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C