CA-DKCA1-152LQ-ALI5
DigiKey raktári szám
2057-CA-DKCA1-152LQ-ALI5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA-DKCA1-152LQ-ALI5
Leírás
COAX CBL RP-SMA TO MHF4 5.9"
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel RP-SMA - I-PEX MHF4 0,81mm külső átmérőjű koaxiális kábel 5,984" (152,00mm)
Kategória
2. csatlakozó
I-PEX MHF4 dugó, derékszögű
Hossz
5,984" (152,00mm)
Kábel típusa
0,81mm külső átmérőjű koaxiális kábel
Kialakítás
RP-SMA - I-PEX MHF4
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
RP-SMA aljzat
Max. frekvencia
6 GHz