CA-DKCA0-152L1-ALI0-O
DigiKey raktári szám
2057-CA-DKCA0-152L1-ALI0-O-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CA-DKCA0-152L1-ALI0-O
Leírás
COAX CBL U.FL MHF1 TO RP-SMA
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 - RP-SMA 1,37mm külső átmérőjű koaxiális kábel 5,984" (152,00mm)
Kategória
2. csatlakozó
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 dugó, derékszögű
Gyártó
Adam Tech
2. érintkező típusa
anya
Sorozat
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Hossz
5,984" (152,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel típusa
1,37mm külső átmérőjű koaxiális kábel
Kialakítás
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 - RP-SMA
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
RP-SMA aljzat
Max. frekvencia
6 GHz