BHR-40-VUA
DigiKey raktári szám
2057-BHR-40-VUA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BHR-40-VUA
Leírás
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 40 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BHR-40-VUA modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,358" (9,10mm)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Pozíciók száma
Tulajdonságok
polaritásvédett
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A
Névleges feszültség
250VAC