BHR-40-HUA-ML
DigiKey raktári szám
2057-BHR-40-HUA-ML-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BHR-40-HUA-ML
Leírás
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 40 position 0,100" (2,54mm)
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,126" (3,20mm)
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,354" (9,00mm)
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT), üvegszálas
Pozíciók száma
Tulajdonságok
kódoló horony
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A
Névleges feszültség
350VAC