2RS2R-20-G
2RS2R-20-G
2RS2R-20-G
DigiKey raktári szám
2057-2RS2R-20-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2RS2R-20-G
Leírás
RECEPTACLE STRIP 20P 2.0MM PITCH
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt, derékszögű arany
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés magassága
0,191" (4,85mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,118" (3,00mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
aljzat
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
250VAC
Raszter (párosított rész)
Felhasználás
univerzális
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)