2PH2R-10-UA
DigiKey raktári szám
2057-2PH2R-10-UA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2PH2R-10-UA
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 2MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
2PH2R-10-UA modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,154" (3,91mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,157" (4,00mm)
Csomagolás
Tasak
Sorok száma
2
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Sortávolság (párosított rész)
Névleges áram (Amper)
1A
Névleges feszültség
250VAC