2PH2-16-UA
DigiKey raktári szám
2057-2PH2-16-UA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2PH2-16-UA
Leírás
CONN HEADER VERT 16POS 2MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 16 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
2PH2-16-UA modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,154" (3,91mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,343" (8,70mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250VAC