2PH2-10-UA
DigiKey raktári szám
2057-2PH2-10-UA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2PH2-10-UA
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2PH2-10-UA modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,154" (3,91mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,343" (8,70mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
sárgaréz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250VAC