2PH1-18-UA
DigiKey raktári szám
2057-2PH1-18-UA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2PH1-18-UA
Leírás
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 18 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
2PH1-18-UA modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,343" (8,70mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250VAC
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
Flash
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Párosított érintkező hossza
0,154" (3,91mm)