2PH1-10-UA
DigiKey raktári szám
2057-2PH1-10-UA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
2PH1-10-UA
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
2PH1-10-UA modellek
Kategória
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Gyrt.
Érintkező hossza összesen
0,343" (8,70mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,079" (2,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
Flash
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
sárgaréz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
1A
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250VAC
Végződtetés
forraszanyag
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
Flash
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Párosított érintkező hossza
0,154" (3,91mm)