25SH-C-02-TS
DigiKey raktári szám
2057-25SH-C-02-TS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
25SH-C-02-TS
Leírás
CONN HEADER VERT 2POS 2.5MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 2 position 0,098" (2,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,236" (6,00mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA), nejlon
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3A
Tokozás
Tokozott - 3 oldalról
Névleges feszültség
250VAC