15SH-A-08-TR-SMT-T/R
DigiKey raktári szám
2057-15SH-A-08-TR-SMT-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2057-15SH-A-08-TR-SMT-T/RCT-ND - Vágott szalag (CT)
2057-15SH-A-08-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
15SH-A-08-TR-SMT-T/R
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 8POS 1.5MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 8 position 0,059" (1,50mm)
Szigetelés magassága
0,146" (3,70mm)
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Szigetelés színe
elefántcsont
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
50VAC