15SH-A-07-TS-SMT-T/R
DigiKey raktári szám
2057-15SH-A-07-TS-SMT-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2057-15SH-A-07-TS-SMT-T/RCT-ND - Vágott szalag (CT)
2057-15SH-A-07-TS-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
15SH-A-07-TS-SMT-T/R
Leírás
CONN HEADER SMD 7POS 1.5MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 7 position 0,059" (1,50mm)
Szigetelés magassága
0,197" (5,00mm)
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus, üvegszálas
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
0,7A