15SH-A-04-TR
DigiKey raktári szám
2057-15SH-A-04-TR-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
15SH-A-04-TR
Leírás
CONN HEADER R/A 4POS 1.5MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 4 position 0,059" (1,50mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,106" (2,69mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,146" (3,70mm)
Csomagolás
Tasak
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Szigetelés színe
elefántcsont
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1,5A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
100VAC