15SH-A-03-TS-SMT-T/R
DigiKey raktári szám
2057-15SH-A-03-TS-SMT-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
15SH-A-03-TS-SMT-T/R
Leírás
CONN HEADER SMD 3POS 1.5MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 3 position 0,059" (1,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,197" (5,00mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Termoplasztikus
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
0,7A