15SH-A-03-TR-SMT-T/R
DigiKey raktári szám
2057-15SH-A-03-TR-SMT-T/RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2057-15SH-A-03-TR-SMT-T/RCT-ND - Vágott szalag (CT)
2057-15SH-A-03-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
15SH-A-03-TR-SMT-T/R
Leírás
CONN HEADER SMD R/A 3POS 1.5MM
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt, derékszögű 3 position 0,059" (1,50mm)
Kategória
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,146" (3,70mm)
Sorozat
Érintkező formája
kör alakú
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Párosított érintkező bevonata
ón
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske bevonata
ón
Csatlakozó típusa
Érintkező anyaga
sárgaréz
Érintkező típusa
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA9T), Nejlon 9T
Raszter (párosított rész)
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
elefántcsont
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
1A
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
50VAC