PQ12-100-12-S
DigiKey raktári szám
2495-PQ12-100-12-S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PQ12-100-12-S
Leírás
PQ12-S MICRO LINEAR ACTUATOR
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris működtető Szénkefés 0,787" (20,00mm) Golyósorsó Végálláskapcsolók 12VDC
Kategória
Aktív ciklusidő
20%
Gyártó
Actuonix Motion Devices Inc
Névleges feszültség
12VDC
Sorozat
Konstrukciós felépítés
Golyósorsó
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Pontosság
±0,10mm
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Végálláskapcsolók
Típus
Lineáris működtető
Fordulatszám-csökkentési arány
100
Motor típusa
Szénkefés
Végződtetés módja
Vezetékek csatlakozóval
Lökethossz
0,787" (20,00mm)
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 50°C
Terhelőerő (dinamikus)
11,24hüvelykfont (50,0N)
Védettség
IP54 - porvédett, vízálló
Sebesség
0,39in/s (10,0mm/s)