P8-10-165-3-ST
DigiKey raktári szám
2495-P8-10-165-3-ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
P8-10-165-3-ST
Leírás
P8-ST Micro Stepper Actuator
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris működtető Léptető, Bipoláris 0,394" (10,00mm) Golyósorsó Vezérlővel 4,2VDC
Kategória
Aktív ciklusidő
100%
Gyártó
Actuonix Motion Devices Inc
Névleges feszültség
4,2VDC
Sorozat
Konstrukciós felépítés
Golyósorsó
Csomagolás
Kiskereskedelmi kiszerelés
Tulajdonságok
Vezérlővel
Alkatrész státusza
Aktív
Fordulatszám-csökkentési arány
165
Típus
Lineáris működtető
Végződtetés módja
Vezetékek csatlakozóval
Motor típusa
Léptető, Bipoláris
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Lökethossz
0,394" (10,00mm)