W12NT2200
DigiKey raktári szám
5006-W12NT2200-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
W12NT2200
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 264W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 265VAC, 110 ~ 350VDC Bemenet
Kategória
Áram - 5. kimenet
22 A
Gyrt.
Áram - 6. kimenet
22 A
Csomagolás
Ömlesztve
Teljesítmény (Watt)
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Típus
zárt
Szigetelési feszültség
4.242 kV
Kimenetek száma
1
Hatásfok
75%
Bemeneti feszültség
90 ~ 265VAC, 110 ~ 350VDC
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 71°C
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Áram - 1. kimenet
22 A
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Áram - 2. kimenet
22 A
Méretek
8.38" H. x 3.45" Sz. x 1.68" M. (212.9mm x 87.6mm x 42.7mm)
Áram - 3. kimenet
22 A
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus
Áram - 4. kimenet
22 A