50390-020H0H0-001
DigiKey raktári szám
4294-50390-020H0H0-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50390-020H0H0-001
Leírás
20P, 2.0MM PITCH WTB HOUSING D/R
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 Szögletes csatlakozók - házak Dugaszolóaljzat fehér 0,079" (2,00mm)
Kategória
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)
Gyrt.
Sorok száma
2
Sorozat
Sortávolság
0,079" (2,00mm)