ATX-H13-F-25.000MHZ-G100-T
DigiKey raktári szám
535-ATX-H13-F-25.000MHZ-G100-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ATX-H13-F-25.000MHZ-G100-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ATX-H13-F-25.000MHZ-G100-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATX-H13-F-25.000MHZ-G100-T
Leírás
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ CMOS
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz TCXO CMOS Oszcillátor 1,68V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATX-H13-F-25.000MHZ-G100-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,68V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
5,5mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)