ASTMUPLDE-100.000MHZ-LY-E-T
DigiKey raktári szám
ASTMUPLDE-100.000MHZ-LY-E-T-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASTMUPLDE-100.000MHZ-LY-E-T
Leírás
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) LVDS Oszcillátor 2,25V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 6-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
2,25V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Max. üzemi áram
55mA
Alkatrész státusza
Elavult
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
6-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
6-SMD (3.2x2.5)
Frekvencia
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Kimenet
LVDS
Max. üzemi áram
35mA