ASPI-1306S-100M-T
DigiKey raktári szám
535-10578-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10578-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10578-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASPI-1306S-100M-T
Leírás
FIXED IND 10UH 3.9A 40 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 3.9 A 40mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASPI-1306S-100M-T modellek
Kategória
Telítési áram
8A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
40mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Saját rezonanciafrekvencia
8MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Üzemi frekvencia
200 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,730" H. x 0,600" Sz. (18,54mm x 15,24mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,300" (7,62mm)