ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
DigiKey raktári szám
535-11779-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-11779-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-11779-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASFLMB-50.000MHZ-LC-T
Leírás
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASFLMB-50.000MHZ-LC-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
16mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)