ASFL3-100.000MHZ-EC-T
DigiKey raktári szám
535-ASFL3-100.000MHZ-EC-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASFL3-100.000MHZ-EC-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASFL3-100.000MHZ-EC-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASFL3-100.000MHZ-EC-T
Leírás
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS TT
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
100 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASFL3-100.000MHZ-EC-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
12mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (5x3,2)
Frekvencia
Méretek
0,197" H. x 0,126" Sz. (5,00mm x 3,20mm)
Funkció
Engedélyezés/letiltás
Max. magasság (beültetve)
0,051" (1,30mm)