ASEMB-16.000MHZ-LC-T
DigiKey raktári szám
535-11746-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-11746-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-11746-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEMB-16.000MHZ-LC-T
Leírás
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Részletes leírás
16 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ASEMB-16.000MHZ-LC-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
16mA
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)