ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
DigiKey raktári szám
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASEDVN-24.000MHZ-LR-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEDVN-24.000MHZ-LR-T
Leírás
XTAL OSC XO 24.000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,6V ~ 3,63V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Tápfeszültség
1,6V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
4mA
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)