ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
DigiKey raktári szám
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
Leírás
OSC XO 16.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 3,3V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. üzemi áram
7mA
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítések
AEC-Q200
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Kimenet
CMOS
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)