ASDMB-12.000MHZ-LC-T
DigiKey raktári szám
535-11724-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-11724-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-11724-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASDMB-12.000MHZ-LC-T
Leírás
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ASDMB-12.000MHZ-LC-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
16mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Típus
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvencia
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)